Haskar Makine Sanayi Kütahya

Kusursuz, Güvenilir, Ekonomik

haskar-kurumsal-3-1

1996 Yılında kurulmuş ve hizmet vermeye başlamıştır. Özellikle bant sıyırıcıları ve mekanik sistemler üzerine hizmet veren Haskar Makine, kurulduğu günden itibaren daima ilkeli çalışmayı prensip edinmiş ve vizyonunu bu yönde belirlemiştir.

Haskar Makine yerli imalatçı bakımından kendi alanında Türkiye'de ki en köklü firmalardan biridir.

Haskar Makine kurulduğu tarihten itibaren çalıştığı firmalarda ürün ve teknik servis anlamında hiç bir sıkıntı ve problem yaşamadan hizmet vermiş ve halen devam etmektedir.

Türk Sanayi'nin son yıllarda göstermiş olduğu hızlı gelişme Ağır Sanayi Fabrikalarının makine ekipman seçimi ve kullanımı konularında çalışan ilgili teknik kadrolarının, daha fazla deneyim kazanarak bilinçli hareket etmelerini sağlamıştır.

Türk Sanayicileri dünya üzerindeki teknoloji ve gelişmeleri artık çok daha çabuk ve yakından izleyebilmekte ve sorumlu oldukları fabrikaların makine ve ekipman temininde üretici ve satıcıların kendilerini her bakımdan tatmin etmelerini beklemektedirler.

Satın alınarak ürünlerin teknolojik özellikleri de sağlayacakları avantajlar kadar ürünün üretici ve satıcısının sunduğu hizmetleri, servis ve yedek parça temininde kolaylık gibi faktörlerde artık işletmeciler tarafından değerlendirilmektedir.

 

 

 

Haskar Makine olarak Sunduğumuz Başlıca Hizmetlerimiz

  • Montaj
  • İthalat
  • Planlama
  • Danışmanlık
  • Proje -Tasarım

kurumsal-urunlerimiz-1